Szukaj w serwisie

Kategorie:

Pielęgnacja ogrodu | Nawierzchnie | Rośliny | Trawniki | Narzędzia ogrodnicze | Ogrodzenia i bramy | Architektura ogrodowa

Wprowadź zachwycającą nutkę wczesnego lata do swojego ogródka

Wprowadź zachwycającą nutkę wczesnego lata do swojego ogródka
Wprowadź zachwycającą nutkę wczesnego lata do swojego ogródka

Zafascynuj swoich bliskich tym modnym, geometrycznym kwietnikiem, wypełnionym mozaiką jasno barwnych kwiatów oraz zielonych roślin, zwieńczonych czarującym słupkiem, z którego spływają kolorowe wstążki.

Zafascynuj swoich bliskich tym modnym, geometrycznym kwietnikiem, wypełnionym mozaiką jasnobarwnych kwiatów oraz zielonych roślin, zwieńczonych czarującym słupkiem, z którego spływają kolorowe wstążki. Perfekcyjnie nadaje się jako główna atrakcja na takie specjalne okazje, jak przyjęcie, rodzinna uroczystość, czy też na pierwszy obiad na świeżym powietrzu. Ta jasnokolorowa kołderka z kwiatów doskonale wpisuje się w nowy, nonkonformistyczny trend i pozwala na nieskrępowane świętowanie tego wszystkiego, co jest najważniejsze w codziennym życiu. Dostarcza nam zabawną kreatywność oraz kolorystykę i kształty, które przywołują na myśl kroje czcionek, akcenty geometryczne, folk i muzyczny kicz, tworzące dynamiczny efekt stylu patchwork. Wiosna w twoim ogrodzie nigdy jeszcze nie była tak widowiskowa!


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 

PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / FORUM / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2008 by www.InformatorOgrodniczy.pl Wszelkie prawa zastrzeżone