Szukaj w serwisie

Kategorie:

Walka ze szkodnikami | Uprawa | Akcesoria działkowe | Rośliny

Wakacje z dala od komara

Lato to czas wyjazdów, urlopów, kolonii i wypoczynku na łonie natury. Gdy pogoda dopisuje, chętnie wychodzimy na spacery, wskakujemy na rower i cieszymy się możliwością relaksu na świeżym powietrzu. Jednak podczas wakacji, oprócz słońca, gorącego piasku czy szumiącego lasu czekają na nas komary, kleszcze i meszki.

Owady te atakują wszędzie tam gdzie pojawia się człowiek. Gdy nad głową zbierają się chmary wygłodniałych insektów, chwila nieuwagi może nas kosztować niezliczoną ilością ugryzień. Czerwone, swędzące bąble powstałe na skutek pokąsania przez komary i meszki są niezwykle uciążliwe. Obrzęknięta i zaczerwieniona skóra wygląda nieestetycznie i jest bardzo wrażliwa na dotyk.

Na ukąszenia narażone są szczególnie dzieci. Podczas zabawy w parku czy na plaży najmłodsi stanowią niezwykle łatwy cel dla owadów. Gdy na skórze malca pojawią się ślady po ukąszeniu, trudno jest powstrzymać go przed ich rozdrapywaniem. Natomiast podrażnienie skóry w miejscu ugryzienia może prowadzić do stanów zapalnych i zakażenia.

Aby irytujące owady nie popsuły zabawy i letniego urlopu warto zawczasu wyposażyć się w skuteczny środek odstraszający. Tu z odsieczą przychodzi firma Kwazar, która specjalnie zmyślą o dzieciach i osobach o wrażliwej skórze przygotowała piankę chroniącą przed ukąszeniami oraz specjalny preparat w aerozolu.

Kwazar - Pianka chroniąca przed komarami, kleszczami i meszkami

Pianka ochronna Kwazar to preparat skutecznie chroniący wrażliwą skórę przed ukąszeniami owadów.* Lekka konsystencja sprawia, że pianka szybko się wchłania, pozostawiając na skórze jedynie przyjemny, świeży zapach. Wchodząca w skład pianki substancja aktywna DEET blokuje receptory węchu komarów i kleszczy. Dzięki zastosowaniu technologii powolnego uwalniania (slow release technology), preparat zapewnia skuteczną ochronę przez 12 godzin. Wystarczy więc, że będziemy go stosować raz dziennie przed wyjściem z domu.

Kwazar - Preparat w aerozolu odstraszający komary, kleszcze i meszki

Ten wygodny w użyciu aerozol może być stosowany zarówno na nieosłonięte części ciała jaki i odzież. W połączeniu z pianką ochronną zapewnia kompleksową ochronę przed ukąszeniami owadów. Preparat jest łagodny dla skóry oraz tkanin. Zawarta w preparacie substancja aktywnej DEET, blokuje receptory czuciowe komarów, kleszczy i meszek na osiem godzin od zastosowania. Cena opakowania o pojemności 160 ml - 14 zł.


*Pianka Kwazar jest łagodna dla skóry dziecka i może być stosowana już od drugiego roku życia. Cena opakowania o pojemności 140 ml - 15zł


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 

PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / FORUM / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2008 by www.InformatorOgrodniczy.pl Wszelkie prawa zastrzeżone