Szukaj w serwisie

Kategorie:

Temat na czasie | Nowości rynkowe | Rynek ogrodniczy | Wydarzenia

Tutaj jesteś: Aktualności / Nowości rynkowe

Te akcesoria ogrodowe urozmaicą garden party!

kategoria: Nowości rynkowe
obrazek aktualności
Te akcesoria ogrodowe urozmaicą garden party!

Celebrując wiosenno-letnie chwile, urozmaicamy weekendy ogrodowymi spotkaniami w towarzystwie, zadowalając się przyjemnym wietrzykiem i ciepłymi nocami. Jak zorganizować garden party, które będziemy wspominać latami?

Dekoracje czas zacząć

Akcesoria ogrodowe to idealny sposób na urozmaicenie garden party. Pomysłów jest wiele, aczkolwiek dekoracja w stylu kwiatowym to świetny sposób na podkreślenie harmonii z naturą. Kwiatowy motyw przewodni jest zupełną oczywistością, biorąc pod uwagę to, że ogród jest ich domem.

Kwiaty o długich łodygach i pojedynczych pąkach, możesz umieścić w wysokich butelkach, wazonach czy koszu wiklinowym, który postawisz na stole lub np. obok wejścia do altany. Innym ciekawym sposobem jest umieszczenie pąków kwiatów o rozłożystych liściach w potężnych, ceramicznych doniczkach, wypełnionych wodą.

Ten zabieg czyni garden party bardziej elegancką, wręcz dostojną. Kwiaty unoszące się na wodzie są delikatne i subtelne. To również idealny sposób na dopełnienie romantycznej randki „pod chmurką".

Orzeźwiające napoje i lód z taczki

Kto powiedział, że podawane napoje nie mogą być wyposażone w dekoracyjne akcesoria ogrodowe? Skoro ma być orzeźwiająco, warto postawić na przenośną lodówkę ogrodową, dzięki czemu zaoszczędzony czas, na bieganiu pomiędzy ogrodem a kuchnią, poświęcisz na rozmowę z przyjaciółmi.

Jeśli nie masz lodówki, co powiesz na taczkę wypełnioną lodem? Ciekawy atrybut, na pewno zrobi wrażenie na znajomych. Pamiętaj, aby postawić ją w dogodnym miejscu, najlepiej tuż obok stołu z drinkami, a raczej ozdobnymi szklankami czy słoikami ze słomką.
Imponującym akcesorium będzie zdecydowanie przeźroczyste naczynie, w którym postawisz butelkę z napojem. Ten może być chłodzony, znajdującymi się w misce czy dużym wazonie, balonami wypełnionymi lodem - wystarczy nalać do nich trochę wody, a następnie włożyć do zamrażarki.

Subtelnie oświetlony ogród

Garden party jest dość swobodną imprezą, dlatego warto postawić na szwedzki stół, który wypełnisz smakołykami, przygotowanymi w prosty sposób - sprawdzą się mini kanapeczki, różne rodzaje sałatek podawane na skórkach od pomarańczy czy słone przekąski. Nie zapomnij o tematycznych serwetkach. Garden party często przedłuża się do wieczora, dlatego warto zadbać o idealne oświetlenie.

Szczególnie przy stole - po ciemku ciężko wziąć z niego coś do jedzenia lub przygotować sobie talerz pełen rarytasów. Ciekawym pomysłem wydają się pergole, na których możesz zawiesić lampki typu cotton balls. Przy altanie lub wejściu z ogrodu na taras poustawiaj ogromne lampiony. Innymi partiami ogrodu, które warto oświetlić, są meble wypoczynkowe jak ławki czy wiszący fotel.

Tam goście lubią ze sobą rozmawiać, dlatego warto zapewnić im odpowiednią atmosferę. Warto również wspomnieć o świeczkach - te możesz włożyć do miski wypełnionej wodą, na której będą romantycznie dryfować. Innym pomysłem jest rozstawienie świeczek w niewielkich słoikach po całym ogrodzie. Dzięki temu stworzysz intymną, romantyczną atmosferę.

Akcesoria ogrodowe są niezbędnym elementem podczas każdej imprezy czy spotkania „pod chmurką". Niezależnie od tego, czy jest to garden party, czy rodzinne spotkanie przy grillu, warto stworzyć miłą, pełną estetycznych detali atmosferę.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:
 

PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / FORUM / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2008 by www.InformatorOgrodniczy.pl Wszelkie prawa zastrzeżone