Szukaj w serwisie

Kategorie:

Pielęgnacja ogrodu | Nawierzchnie | Rośliny | Trawniki | Narzędzia ogrodnicze | Ogrodzenia i bramy | Architektura ogrodowa

Solidna i wielofunkcyjna - kosiarka spalinowa STIGA Combi 53 SQ B

Solidna i wielofunkcyjna - kosiarka spalinowa STIGA Combi 53 SQ B
Solidna i wielofunkcyjna - kosiarka spalinowa STIGA Combi 53 SQ B

Kosiarki STIGA Combi to wielofunkcyjne urządzenia, zaprojektowane z myślą o małych i średnich ogrodach. Model 53 SQ B wyróżnia silnik - Briggs & Stratton 675 XVS o mocy około 5.5 KM oraz dodatkowy, boczny wyrzut.

W kosiarce Combi 53 SQ B system koszenia oparty został na formule Multiclip, która pozwala kosić i jednocześnie nawozić trawnik, bez konieczności grabienia i usuwania ścinków. Połączenie opcji Multiclip z tylnym wyrzutem i zbieraniem do kosza pozwala nam na optymalne wykorzystanie maszyny, dając efekt gęstego, zadbanego trawnika.

W modelu, obok wyrzutu tylnego, został zamontowany także wyrzut boczny, dzięki czemu w trakcie koszenia trawa wyrzucana jest poza ścieżkę użytkownika. Kosiarka Combi 53 SQ B została zaopatrzona w duże koła, o średnicy 200 mm z przodu i 280 mm z tyłu, które pokonują większość przeszkód terenowych, oraz w centralną regulację wysokości koszenia na sześciu poziomach (od 25 do 90 mm), która pozwala na koszenie trawy do optymalnej, indywidualnie określonej długości. Ponadto kosiarka posiada duży, 60 litrowy kosz, złączkę do mycia oraz skrobaczkę do czyszczenia korpusu.

Kosiarka Combi 53 SQ B wyposażona jest w stalowy, odporny na uderzenia i rdzę korpus, oraz silnik o pojemności 190 cm3 wraz ze zbiornikiem paliwa o pojemności 1,5 litra. W kosiarce został zastosowany ręczny system rozruchu z funkcją Ready Start, który zdecydowanie ułatwia uruchomienie urządzenia. Praktyczna dźwignia znajdująca się przy uchwycie służy do sterowania obrotami silnika.

Cena: 2059,00 PLN


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 

PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / FORUM / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2008 by www.InformatorOgrodniczy.pl Wszelkie prawa zastrzeżone