Szukaj w serwisie

Kategorie:

Taras | Balkon | Ogrody zimowe

Tutaj jesteś: Balkon i taras / Taras

Praktyczne rozwiązania inspirowane naturą

kategoria: Taras
Praktyczne rozwiązania inspirowane naturą
Drewno ogrodowe Realit [Fot. Bruk-Bet]

Odpowiednio zaaranżowane ogrody, podjazdy i tarasy stanowią najlepszą wizytówkę naszego domu. Bez względu na to, w jakim stylu chcemy urządzić otaczającą nas przestrzeń, najpiękniejsze pomysły zazwyczaj podsuwa nam natura.

Przeznaczone do aranżacji przydomowych nawierzchni wyroby z serii Realit® firmy Bruk-Bet® stanowią perfekcyjne połączenie naturalnego wyglądu i znakomitej trwałości, uzyskiwanej dzięki nowoczesnym technologiom.

Dopieszczony ogród to nie tylko zadbane drzewa, trawniki, rabaty kwiatowe czy oczka wodne. Na ostateczny wygląd terenów przydomowych wpływ mają również takie szczegóły jak ławki, altanki i drobne ozdoby w postaci wazonów, donic czy oświetlenia. O charakterze aranżowanej przez nas przestrzeni decyduje również to, po czym chodzimy - alejki, ścieżki, tarasy czy placyki wypoczynkowe. Od materiałów, z których zdecydujemy się stworzyć stylowe nawierzchnie oczekujemy jednak nie tylko walorów estetycznych, ale i użytkowych.

Elegancja pod stopami

Płyty Trawertyn z serii Realit® stanowią odzwierciedlenie naturalnej, wapiennej skały trawertyn. Stosowane są przede wszystkim na tarasach i plażach basenowych - idealnie współgrają z eleganckimi budynkami utrzymanymi w stylu nawiązującym do śródziemnomorskiego. Kolorystyka płyt Trawertyn to kremowe i piaskowe odcienie żółci i beżu, a lekko porowata i nieregularna struktura sprawia, że materiał ten wygląda nadzwyczaj naturalnie. Jasne barwy i duże wymiary płyt Trawertyn pozwalają na optyczne powiększenie aranżowanej powierzchni. Tym, którzy chcą gustownie wykończyć okolice basenu, firma proponuje specjalnie wyprofilowane narożniki do zabudowania prywatnej pływalni lub oczka wodnego. Dzięki swojej wysokiej jakości elementy z serii Trawertyn odporne są zarówno na niesprzyjające warunki atmosferyczne, jak i intensywne eksploatowanie przez użytkowników tarasu lub ogrodu.

zdjecie
Płyty Trawertyn Krem Prowansalii z serii Realit [Fot. Bruk-Bet]
W rustykalnym stylu

Miłośnicy bardziej sielskich klimatów na swoich posesjach z pewnością docenią Drewno ogrodowe Realit®. Występujące w postaci płyt - desek, kopyt oraz krążków wyroby perfekcyjnie imitują wyschnięte drewno o wyrazistych słojach. Inspirowane naturą Drewno ogrodowe posiada jednak szereg zalet, którymi prawdziwe drewno nie może się poszczycić. Czas jego eksploatowania jest zdecydowanie dłuższy w porównaniu do naturalnego materiału oraz - co bardzo ważne w przypadku nawierzchni użytkowych - nie wymaga specjalnej konserwacji, a swój pierwotny kolor zachowuje nawet po wielu latach intensywnego użytkowania.

Doskonale komponuje się z bujną zielenią, niewielkimi zbiornikami wodnymi, żwirem otoczaków, gliną i wikliną. Wprowadza przytulny nastrój i sprzyja organizowaniu spotkań w gronie rodziny oraz przyjaciół.

W ofercie znajdują się również współgrające z Drewnem ogrodowym minipalisadki, a także szereg innych produktów imitujących naturalne kamienie. Wszystkie wyroby z serii Realit® charakteryzują się doskonałą jakością przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych walorów estetycznych.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 

PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / FORUM / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2008 by www.InformatorOgrodniczy.pl Wszelkie prawa zastrzeżone