Szukaj w serwisie

Kategorie:

Pielęgnacja ogrodu | Nawierzchnie | Rośliny | Trawniki | Narzędzia ogrodnicze | Ogrodzenia i bramy | Architektura ogrodowa

Ogrodzenie w harmonii z otoczeniem

kategoria: Ogrodzenia i bramy
Ogrodzenie w harmonii z otoczeniem
Ogrodzenie w harmonii z otoczeniem

Wybór ogrodzenia na teren płaski jest na polskim rynku szeroki. Prawdziwe „schody" zaczynają się wtedy, kiedy podłoże jest nierówne. Legi proponuje rozwiązanie, które znacznie ułatwi grodzenie trudnych powierzchni.

Stopniowanie wysokości ogrodzenia do tej pory było możliwe, jednak niestety często przybierało to formę przywołanych „schodów". Tymczasem, oferowana przez Legi krata ze zgrzewanych prętów, dopasowuje się do nierówności podłoża. Novum polega na tym, że spadek płynnie wtapia się w rzeźbę terenu. Możliwe to jest dzięki konstrukcji kraty, dopasowanej do zmian w skali od 10 nawet do 60 centymetrów. W ten sposób, zamiast problemu z grodzeniem na nierównym terenie osiągamy estetyczny efekt.

Harmonię z otoczeniem można uzyskać także na inny sposób, przez wybór koloru ogrodzenia. Systemy Legi dostępne są w pełnej palecie RAL, na którą składa się ponad 200 barw. Otwiera nam to perspektywę przebierania w kolorach, tak, aby idealnie współgrały z otoczeniem. Ogrodzenie w kolorze dachówki? W barwach elewacji? Dopasowane do elementów wykończenia? Możliwości jest tyle, ile kolorów. Stosując połączenie z ogrodzeniem spasowanym z rzeźbą terenu osiągniemy niesamowity efekt wizualny, który nada naszej posesji nowego, estetycznego wymiaru.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 

PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / FORUM / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2008 by www.InformatorOgrodniczy.pl Wszelkie prawa zastrzeżone