Szukaj w serwisie

Kategorie:

Temat na czasie | Nowości rynkowe | Rynek ogrodniczy | Wydarzenia

Tutaj jesteś: Aktualności / Nowości rynkowe

Ogrodowe sprzęty pod kolorowym pancerzem

kategoria: Nowości rynkowe

Częste opady deszczu, niskie temperatury to późna jesień, a więc ostatni dzwonek na porządki w ogrodzie. Zimowa aura może zniszczyć drewniane powierzchnie użytkowane na zewnątrz. Obowiązek ich profesjonalnego zabezpieczenia, warto połączyć z nadaniem im zupełnie nowego wyglądu.

W ofercie marki Tikkurila dostępne są specjalistyczne preparaty do drewna, które oprócz właściwości zabezpieczających posiadają także bogate walory dekoracyjne. Przykładem jest impregnująca farba akrylowa Valtti Opaque.

Produkt chroni przed wpływem szkodliwych czynników atmosferycznych (opady, niskie temperatury, ekspozycja na słońce) i reguluje poziom wilgoci pomalowanej powierzchni, dzięki czemu nie powstają na niej pęcherze. Valtti Opaque charakteryzuje się elastycznością (nie pęka i nie łuszczy się) i jest wyjątkowo trwała. Niska emisja zapachu sprawia, że zabezpieczanie drewnianych sprzętów na świeżym powietrzu będzie w pełni komfortowe i bezpieczne dla zdrowia, nawet przy kilkugodzinnej pracy.

Bogata paleta kolorów Valtti Opaque - aż 232 odcienie z karty Tikkurila Facade oraz 30 naturalnych barw z karty Tikkurila Vinha - umożliwia wykonanie trwałej i atrakcyjnej dekoracji. Produkt doskonale nadaje się do malowania altan, mebli, ogrodzeń, domów z bali i innych drewnianych powierzchni pozostających na zewnątrz. Farba przeznaczona jest zarówno do renowacji starych powierzchni drewnianych, jak i do malowania surowego drewna. Jej receptura umożliwia również aplikację na powierzchniach uprzednio pokrytych farbami alkidowymi lub bejcowanych.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:
 

PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / FORUM / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2008 by www.InformatorOgrodniczy.pl Wszelkie prawa zastrzeżone