Szukaj w serwisie

Kategorie:

Temat na czasie | Nowości rynkowe | Rynek ogrodniczy | Wydarzenia

Tutaj jesteś: Aktualności / Wydarzenia

Fiskars zwycięzcą 3 nagród Red Dot

kategoria: Wydarzenia

Siekiery Nowej Generacji Fiskars laureatem nagrody Best of the Best, system QuikFitTM i ErgoPlusTM+ - zwycięzcami nagrody Red Dot Design

Firma Fiskars, wiodący fiński producent najwyższej jakości narzędzi ogrodniczych, została wyróżniona nagrodami Red Dot Design 2010 za opracowanie innowacji. Red Dot to jeden z największych na świecie konkursów w dziedzinie wzornictwa, a nagrody przyznawane są wyłącznie produktom innowacyjnym i wysokiej jakości. Siekiery Nowej Generacji Fiskars otrzymały nagrodę Best of the Best (Najlepsze z najlepszych), a systemy QuikFitTM i ErgoPlusTM+ otrzymały nagrody Red Dot Design.

Narzędzia ogrodnicze Fiskars wyróżnia funkcjonalność, najwyższa jakość i elegancja. Firmę cechuje silne przywiązanie do tradycyjnego wzornictwa, ale i innowacyjność, w której jest liderem.

Roberto Bonfiglio, Dyrektor ds. Marki i Marketingu w Fiskars Garden EMEA, mówi: " Dobry wzór przemysłowy musi mieć charakter holistyczny, łącząc w sobie funkcjonalność, komfort użytkowania, gwarantować trwałość i wyróżniać się estetyką. Jesteśmy naprawdę dumni z tych nagród. Odbieramy je jako wyraz uznania naszego zaangażowania w dążenie do oferowania konsumentom najwyższej jakości narzędzi. "

Fiskars, wychodząc naprzeciw wymaganiom i oczekiwaniom klientów, stara się projektować narzędzia w taki sposób, aby zapewnić użytkownikom jak najwięcej przyjemności z pracy w ogrodzie. Narzędzia działają jak naturalne przedłużenie ciała, zwiększają efektywność pracy i minimalizują wysiłek potrzebny do jej wykonania.

 • Siekiery Nowej Generacji Fiskars laureatem nagrody Najlepsze z najlepszych Red Dot

  „Best of the Best" („Najlepsze z najlepszych") to najwyższe odznaczenie w konkursie. Stanowi wyraz uznania dla firmy Fiskars za stworzenie siekier, które oceniono jako prawdziwy przełom w ewolucji rzemiosła.

  Podczas projektowania siekier nowej generacji zespół ds. badań i rozwoju musiał zmierzyć się z nie lada wyzwaniem - udoskonaleniem już doskonałego produktu. Powstałe 20 lat temu siekiery uznano za znaczącą innowację.

  Przyznając tym wyrobom najbardziej prestiżową ze wszystkich nagród Red Dot, jury doceniło doświadczenie i nieustajacą pracę nad precyzyjnym dopracowaniem szczegółów.
 • QuikFitTM: łatwość łączenia

  Asortyment QuikFitTM wyróżnia przełożenie potrzeb konsumentów na narzędzia najwyższej jakości, według udoskonalonego wzorca estetycznego i funkcjonalnego Fiskars. Innowacyjny mechanizm QuikFitTM pozwala w szybki i łatwy sposób wymieniać głowice. Jedno kliknięcie umożliwia przygotowanie narzędzia odpowiedniego do wykonywanej pracy.
 • Ergonomia na piątkę z plusem

  Asortyment Fiskars ErgoPlusTM+ łączy w sobie nowoczesną technologię z ergonomiczną konstrukcją i atrakcyjnym wyglądem. Narzędzia z wykończeniem w kolorze teraktory, wyróżnia żelowy uchwyt w kolorze pomarańczowym.

  Narzędzia ErgoPlusTM+ zostały zaprojektowane zgodnie z zasadami ergonomii pod względem kształtu, kątów, wyważenia i materiałów, aby zmniejszyć zmęczenie oraz zagwarantować komfort podczas pracy w ogrodzie.

Siekiery nowej generacji, narzędzia ergonomiczne ErgoPlusTM+ oraz system QuikFitTM firmy Fiskars zostaną publicznie zaprezentowane podczas międzynarodowych targów ogrodniczych Gafa w Kolonii, w dniach 5 - 7 września 2010 r.

W 2009 roku firma Fiskars otrzymała nagrody Red Dot za klin do rozłupywania Safe-T oraz mechanizm tnący PowerStepTM.

Nagroda Red Dot Design

Red Dot to jeden z największych i najbardziej prestiżowych konkursów na świecie w dziedzinie wzornictwa. Nagrody te przyznawane są wyłącznie produktom innowacyjnym wysokiej jakości. Produkty zgłaszane do nagrody Red Dot są oceniane przez jury, w skład którego wchodzą znani eksperci z dziedziny wzornictwa. Eksperci badają i analizują wyroby, które są następnie oceniane według takich kryteriów jak stopień innowacyjności, funkcjonalność, ergonomia, trwałość, zgodność z normami środowiskowymi i funkcjonalność.

W tym roku jury konkursu Red Dot oceniało ponad tysiąc produktów z 57 krajów w 17 głównych kategoriach.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:
 

PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / FORUM / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2008 by www.InformatorOgrodniczy.pl Wszelkie prawa zastrzeżone