Szukaj w serwisie

Kategorie:

Temat na czasie | Nowości rynkowe | Rynek ogrodniczy | Wydarzenia

Tutaj jesteś: Aktualności / Temat na czasie

Ekspertyza dendrologiczna czym dokładnie jest?

kategoria: Temat na czasie

Ocena stanu drzew przeprowadzona przez specjalistów może być bardzo dobrym pomysłem. Doświadczeni dendrolodzy są w stanie sporządzać w rzetelny sposób ekspertyzy, które będą miały olbrzymią wartość i sprawdzą się świetnie. W wielu przypadkach jak najbardziej warto skorzystać z tego rodzaju rozwiązań. Bardzo często sama ekspertyza jest wymagana przez prawo i jej przeprowadzenie jest niezbędne do tego, aby przeprowadzić konkretne prace związane z wycinką drzewa. Dowiedz się czym dokładnie jest ekspertyza i co może zawierać.

Jakie informacje są zawarte w ekspertyzie?

Przeprowadzona przez specjalistę ekspertyza dendrologiczna w Gdańsku zawiera wiele istotnych informacji na temat samego drzewa i jego stanu. W ekspertyzie znajdują się dane na temat wieku, gatunku czy grubości drzewa. W dodatku zawierane są szczegółowe dane na temat lokalizacji, korony, a także wszelkich gatunkach roślin i zwierząt, które żyją na drzewie. Do ekspertyzy dołączona jest również bardzo dokładna dokumentacja fotograficzna. Ostatecznie znajduje się w niej bardzo wiele istotnych informacji, które mają olbrzymią wartość i których uwzględnienie w ekspertyzie jest absolutnie konieczne. Starannie wykonana ekspertyza dostarcza zatem bardzo wielu niezwykle cennych danych na temat konkretnego drzewa i pozwala to w dokładny sposób poznać. Do wykonania konkretnych pomiarów wykorzystywany jest przy tym w pełni profesjonalny sprzęt, który ostatecznie pozwala na uzyskanie świetnych efektów i może sprawdzić się bardzo dobrze w konkretnym zastosowaniu.

Kto może sporządzić ekspertyzę?

W celu sporządzenia ekspertyzy niezbędne jest skorzystanie z pomocy doświadczonego dendrologa. Jedynie osoba z odpowiednimi kwalifikacjami może przeprowadzić tego rodzaju prace i dokonać wszystkich niezbędnych pomiarów. W efekcie na tej podstawie można przeprowadzić projektowanie terenów zieleni w Sopocie i uzyskać świetne efekty w związku ze zdecydowaniem się na najlepsze usługi, które są oferowane przez doświadczonych specjalistów z branży.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:
 

PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / FORUM / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2008 by www.InformatorOgrodniczy.pl Wszelkie prawa zastrzeżone